MGC - kurs 12 tygodniowy

Master Groomer Certyficate

Głęboko wierzymy, iż niezależnie od tego, do jakiej szkoły groomingu się udasz, to po ukończeniu 1-2 tygodniowego kursu (bez względu na to co jest tam gwarantowane), możesz - w najlepszym razie - nauczyć się podstaw groomingu czyli takich czynności jak: kąpiel, suszenie i podstawowe zabiegi pielęgnacyjne, jak czesanie oraz skracanie włosa maszynką i wstępnie nożyczkami. Na tych podstawach możesz dalej budować swoje umiejętności poprzez zdobywanie doświadczenia w trakcie samodzielnej pracy.

york

Jeśli zależy Ci na zdobyciu zaawansowanych umiejętności oraz dokumentu wzbudzającego szacunek na całym świecie, to MGC to właśnie kurs dla ciebie. Tak jak w przypadku innych dziedzin sztuki, także grooming, często wymaga lat praktycznego doświadczenia i przyswojenia gruntownej wiedzy, a także praktycznego zrozumienia wszystkich podstawowych, pośrednich i zaawansowanych poziomów umiejętności pielęgnacji, strzyżenia, stylizacji oraz wielu bardzo specyficznych technik, których nie sposób zrozumieć w czasie jednego czy dwóch tygodni. Do tego aby je opanować w stopniu wystarczającycm potrzebny jest dobry nauczyciel, czas i talent. Talent jednak musi być wsparty o pilność oraz chęć zaangażowania się w naukę. Nic nie dzieje się samo - zawsze potrzebny jest nasz czynny udział.


MGC kończy egzamin. Tylko jego zaliczenie daje możliwość wystawienia Master Groomer Certyficate. Dla tych, którzy nie opanują określonych umiejętności w wyznaczonym czasie, wystawiamy Certyfikat potwierdzający udział w kursie o tej tematyce. Egzamin można powtórzyć w innym czasie i uzyskać MGC.

Umiejętności nie można kupić - można się ich nauczyć i solidnie wyćwiczyć. Należy też pamiętać, że nie każdy nadaje się na groomera.


dla kogo?


Dla kogo MGC?

Po ukończeniu kursu mistrzowskiego, będziesz w pełni przygotowany/a do samodzielnej pracy jako profesjonalny groomer.  Program kursu zawsze dostosowany jest do indywidualnych zdolności i predyspozycji kursanta - po to by czas poświęcony na naukę wykorzystać optymalnie dla danej osoby. Należy jednak mieć świadomość, że zawsze zaczynamy od czynności najprostrzych i dopiero po ich opanowaniu przechodzimy do nauki umiejętności skomplikowanych i trudnych.

Jeśli uważasz, że MGC to kurs na którym będziesz od razu strzyc psy - bez solidnego przyswojenia podstawowej wiedzy i umiejętności - to jesteś w wielkim błędzie. Jeśli myślisz, że skoro zapłaciłeś za kurs, to możesz nam sam dyktować czego i w jakiej kolejności będziemy cię uczyć, to również nieprawdaJeśli nie jesteś gotowy na ciężką pracę i męczące ćwiczenia wybierz inną szkołę. Kurs MGC wykupisz w 6 częściach płatnych za każdą osobno. Nie przyjmujemy opłat za cały kurs z góry. Zastrzegamy sobie prawo rezygnacji z dalszego szkolenia po dowolnej z sześciu jego części  jeśli okażesz się kiepskim uczniem. Ty zaoszczędzisz pieniądze, a my nerwy ;)

Jeśli chcesz wziąć udział w kursie MGC powinieneś być gotowy zaufać - nie nam, lecz naszemu edukacyjnemu doświadczeniu. Doskonale wiemy ile czasu i na co poświęcić. Szybko rozpoznamy twoje silne i słabe strony, a dzięki temu tak dopasujemy naukę, abyś osiągnął zamierzony cel. Jeśli oczekujesz od nas cudów - będziesz srogo zawiedziony. To co możemy w 100% zapewnić, to ciężką pracę, pot i łzy. 

york-portret

rezerwacja


W sprawie ustalenia terminu kursu prosimy o kontakt:
Telefon: +48 91 881 21 45
                +48 668 455 820
E-mail: paradto@gmail.com

Cena

Cena kursu (nie zawiera kosztów noclegów):
25000,00 zł brutto  (23%VAT)
Wysokość zadatku: 5000,00zł

Dane do przelewu:
MILLENIUM
PL35 1160 2202 0000 0006 0344 2606

Groomer & Foto Service
Przecław 94b/2

72-005 Przecław

 

Co zapewniamy

  • Ilość osób w grupie:
    1 - czyli indywidualny trening
    z wybranym nauczycielem


  • Materiały do dyspozycji ucznia w trakcie zajęć praktycznych:
    stół groomerski, komplet szczotek i grzebieni, maszynka z kompletem ostrzy, komplet nożyczek, kosmetyki do pielęgnacji


Ilość i jakość pomieszczeń w jakich odbywa się szkolenie:
2 pomieszczenia dydaktyczne, pokój kąpielowy wyposażony w sprzęt do kąpieli zwierząt, 2 salony strzyżenia i wykładania teorii wyposażone w 7 niezależnych stanowisk pracy w pełni wyposażonych w sprzęt groomerski  oraz toaleta i pomieszczenia gospodarcze (kuchnia i stołówka).